Łatwy zwrot towaru
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
SKŁADNIKI
OPIS
Płyn do płukania i zmiękczania tkanin, bezzapachowy, odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze i alergików.
SPOSÓB UŻYCIA
Nie stosować do mikrofibry i bielizny funkcjonalnej.
Nie stosować bezpośrednio na tkaniny.
Pranie w pralce (4-5 kg suchego prania): 1 nakrętka = 30 ml.miękkie tkaniny: 25 ml; bardzo miękkie:30 ml; ekstra miękkie: 35 ml. Pranie ręczne: 15 ml na 5 litrów wody.
pokazuj-w-bemuke-jak-m0: | tak |
CERTYFIKAT BIO: | tak |
CERTYFIKAT BIO |

Pewnie zastanawiasz się nad tym, czy - zamawiając np. świeży ser lub warzywa - otrzymasz to, co byś wybrał osobiście na zakupach? Dajemy ci gwarancję, że każde Twoje zamówienie jest realizowane priorytetowo a produkty wybierane tak, jak byśmy chcieli je sami zakupić.
- Wybieramy tylko świeże produkty, takie jakie sami byśmy kupili.
- Zamówienia dostarczamy nawet w 3 godziny we Wrocławiu i okolicach
- Wyznajemy zasadę #ZEROWASTE. Staranie pakujemy produkty, używając opakowań wtórnych.
- Sprawdzamy naszych producentów i jakość ich produktów.
- Gwarancja zadowolenia lub zwrot pieniędzy
beMuke to sieć sklepów z ekologiczną i zdrową żywnością we Wrocławiu (adresy sklepów). Możesz zamówić produkty przez internet z dowozem do domu lub pracy w 3 godziny lub odebrać zamówienie osobiście. Zapraszamy także na zdrowy sok, pyszną kawę i zakupy stacjonarne do sklepu.