Information on product
Swieże Na Talerze

Akira 3G Premium WYCISKARKA do soków owoców soku wolnoobrotowa AK3G

Shipment in 3days
Cost from 25.00
1199.00
999.99
299.00 / 1szt.
You save 70 %, which is 700.99
 • Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Akira trzeciej generacji, to wyjątkowe urządzenie i niezmiernie solidna maszyna do wyciskania świeżych soków z warzyw i owoców ziół.
 • 30 obrotów, 5 lat gwarancji silnik indukcyjny 150W, Cichy 40dB, Sito do sorbetów

Click on the photo to enlarge it

Akira 3G Premium WYCISKARKA do soków owoców soku wolnoobrotowa AK3G
Product code: AK3G Premium
Producer: AKIRA
FULL DESCRIPTION

Wyciskarka Akira 3G Premium do soków owoców soku wolnoobrotowa

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Akira trzeciej generacji, to wyjątkowe urządzenie i niezmiernie solidna maszyna do wyciskania klarownych soków z nawet najtwardszych warzyw i owoców oraz ziół.
Wyciskacz do soków kryje w sobie ultra nowoczesny i jeden z najmniejszych na świecie silników indukcyjnych, który wprawia ślimak w ruch 30 obrotów na minutę, przy czym jest on bardzo cichy i niezawodny przez lata. Piękny i ponadczasowy design sprawia, iż AKIRA świetnie będzie wyglądać w każdej kuchni.
Całość wykonana z najwyższej jakości materiałów (TRITAN™ , sita i ślimak wykonane z ULTEM™) a specyfikacja techniczna sprawia, iż jest to wybór nr 1 na rynku w tej klasie cenowej.
 

Kluczowe cechy wyciskarki:

 • Produkt oryginalny z oficjalnej dystrybucji Akira
 • Model 2016
 • Ultranowoczesny, bezszczotkowy silnik indukcyjny
 • Najnowszy opatentowany mechanizm 30 obrotów na minutę
 • Gwarancja 5 lat na silnik
 • Najcichszy na rynku  - 40 db
 • Moc silnika 150 W.  Przy niskich obrotach - idealny do miękkich i twardych owoców i warzyw.
 • Bardzo łatwy w czyszczeniu i składaniu
 • Certyfikaty jakości i bezpieczeństwa CE, TUV, RoHS
 • Nie zawiera szkodliwych substancji BPA (Bisfenolu A)
 • Najnowszy design ślimaka miażdżącego składniki (do bardzo klarownych soków)
 • Piękny, ponadczasowy design
 • Otwór wlotowy o wymiarach 4,5x3,5 cm - bezpieczny dla rąk i umożliwiający podawanie większych kawałków składników
 • System zintegrowanego ślimaka S.I.M. Technology
 • Misy nas sok wykonane z niezmiernie trwałego TRITANU™
 • Sito do klarownych soków wykonany z Ultemu oraz stali szlachetnej
 • PREZENT! Sito „ślepe” tzw mincer do homogenizacji: Babyfood, mleka roślinnego i sorbetów wykonane z Ultemu i stali szlachetnej
 • 2 biegi (tryb wyciskania pysznych soków oraz bieg wsteczny)
 • 2 pojemniki na soki, pulpę oraz specjalne sito do filtrowania soku

30 obrotów na minutę

Największą przewagą wyciskarek do soków nad np. sokowirówkami i blenderami, jest proces przygotowywania soków w niskiej temperaturze przy bardzo niskich obrotach bez utraty wartości odżywczych, co często ma miejsce w sokowirówkach. AKIRA jako najwolniejsza wyciskarka na rynku  (30 obrotów na minutę) gwarantuje najlepsze efekty.

Najnowszy opatentowany silnik indykcyjny

Wyciskarka Akira to ekologiczna maszyna na lata. Jej sercem jest najmniejszy i opatentowany 150W silnik  indukcyjny o niskim poborze mocy stworzony z myślą o  niezawodności na lata bez utraty walorów użytkowych. Jesteśmy tak pewni naszego sprzętu, że oferujemy gwarancję 5 letnią na silnik - jeśli coś pójdzie źle w trakcie użytkowania - otrzymasz nowy sprzęt.

Cicha i przyjazna dla otoczenia

Wyciskanie soków często  mylnie kojarzone jest z dużym hałasem. Wielką przewagą wyciskarki Akira jest wysoka kultura pracy i niski poziom hałasu. 40-50dB  to poziom hałasu niemal niezauważalny dla innych, nawet śpiących domowników. Warto dla porównania napisać, że przeciętny odkurzacz generuje aż 80dB hałasu. To olbrzymia różnica. 4dB różnicy to 2x większy hałas. 

Produkt bezpieczny dla zdrowia

Wyciskarka Akira 3G Premium jest wolna od BPA oraz innych szkodliwych substancji. BPA to organiczny związek chemiczny z grupy fenoli, który często stosowany jest przy produkcji tworzyw sztucznych i może być przyczyną nieprawidłowego rozwoju dzieci, nadpobudliwości, obniżenia płodności i większego ryzyka wystąpienia chorób nowotworowych. 

Co mówią o Akirze nasi klienci?"Akira jest idealna do wyciskania bardzo twardych warzyw np. buraków, marchwi i np. imbiru. Wyciskanie soków z liści jest również bardzo wydajne, np. jarmuż, sałata, szpinak.  Do tego możliwość wykonania  sorbetów dla mojego dziecka. Na moje potrzeby, to najlepszy wybór w sieci w tej cenie.” Anna, aktorka, mama 6 letniego Krzysia
„Uwielbiam sok z jabłek i jarmużu, ale każdy dzień zaczynam od soku z buraków. To taki mój legalny doping, który świetnie poprawia wydolność. Świeże soki to dla mnie bardzo ważny element diety” Maja, uprawia triathlon, 31 lat

Ponadczasowy design Wyciskarka do soków Akira 3G Premium wyróżnia się  pięknym, ponadczasowym wzornictwem. W porównaniu do innych produktów o podobnych parametrach, Akira wygląda niezmiernie dostojnie w naszych kuchniach, jest smukła i świetnie wykonana. Dodatkową zaletą jest zupełnie na nowo zaprojektowany w technologii S.I.M.™ ślimak miażdżący owoce i warzywa. Kto używał tradycyjnej wyciskarki, ten wie jak trudne jest jej mycie po użyciu. Dzięki zintegrowaniu 3 elementów w jeden, otrzymujesz produkt łatwy w myciu i obsłudze nie tracąc przy tym na walorach użytkowych i efektywności.

 

“To najładniejsza wyciskarka premium w swojej kategorii cenowej o parametrach technicznych, których maszyny za 2500 zł mogą pozazdrościć! Fajnie się ogląda proces miażdżenia owoców od zewnątrz. ” Krzysztof, Warszawa

Nasza rada przed zakupem wyciskarki do soków: 

Przy wyborze wyciskarki do owoców i warzyw (slow juicera)  sprawdź moc urządzenia (150W), zweryfikuj prędkość (Akira 3G Premium to 30 obrotów na minutę) oraz rodzaj materiałów użytych w ślimaku, sitach oraz misie (Akira wykorzystuje Ultem™, Tritan ™ oraz stal szlachetną.) Pamiętaj też, że w 95% przypadków będziesz używać tego sprzętu do wyciskania soków z twardych warzyw i owoców oraz roślin zielonych. I do tego Akira właśnie została zaprojektowana najlepiej!

 

Inteligentne rozwiązania

Wyciskarka Akira 3G Premium stworzona została przede wszystkim do wyciskania soków z owoców i warzyw. Większość z nas nie lubi i nie ma zwyczajnie czasu na długie przyrządzanie posiłków - najważniejsza jest skuteczność przy zachowaniu wszelkich walorów odżywczych wolnego wyciskania soków. Aby ułatwić obsługę na co dzień zaprojektowaliśmy ślimak zgodnie z technologią S.I.M. ™ . Zwyczajne wyciskarki składają się z oddzielnego ślimaka, sita oraz tzw. zbieraka. Często montaż tych elementów jest kłopotliwy i problematyczny. Dzięki Akirze ten problem odpada. Wystarczy przemyć całość pod bieżącą wodą.

 
 
ULTEM PEI ™ Materiał z które wykonane są sita oraz ślimak. Używany do produkcji narzędzi chirurgicznych. Niezmiernie trwały i twardy gwarantuje niezawodność sprzętu na lata. Jest on także odporny na kwasy zawarte w niektórych owocach co przekłada się na żywotność Twojego sprzętu.
 
TRITAN ™ Najbezpieczniejszy i najtwarlszy obecnie materiał z tworzywa sztucznego o właściwościach szkła z tą różnicą, że się nie tłucze. Odporny na rysy. Nie zawiera szkodliwych substancji takich jak BPA. Stosowany w urządzeniach kuchennych półki PREMIUM .
 

Silnik nowej generacji

Wyciskarka AKIRA 3G Premium wyposażona jest w nowoczesny silnik indukcyjny nowej generacji. Dzięki bezszczotkowej technologii jest wyjątkowo niezawodny. Specjalna przekładnia sprawia, że pracuje bardzo stabilnie obracając ślimak z prędkością 30 r.p.m. dzięki czemu wyciskarka Akira wyciska sok zachowując w nim większość witamin i mikroelementów. Brak szczotek przekłada się także na znaczne wydłużenie żywotności silnika - nawet do kilkudziesięciu lat. Sprawia również, iż nasze urządzenie jest znacznie cichsze od pozostałych dostępnych na rynku.

   
   
Funkcja homogenizacji
W zestawie tzw. sito ślepe lub inaczej „mincer”, którego można użyć do mielenia składników bez oddzielania soku. Idealne do mleka roślinnego, papek dla dzieci oraz lodowych sorbetów.  
Bieg wsteczny
Niezbędna funkcja przydatna w przypadku zaklinowania się np. twardego składnika w ślimaku. Użycie biegu wstecznego znacznie upraszcza użytkowanie sprzętu bez potrzeby rozkładania i czyszczenia sprzętu.  

GWARANCJA 5 LAT

Oferujemy wszystkim klientom gwarancję Door-2-door. Oznacza to, iż w przypadku jakiegokolwiek problemu to my zadbamy o to aby kurier trafił do ciebie, odebrał sprzęt i przywiózł sprawny do Ciebie. Wraz z urządzeniem otrzymujesz 5 letni pakiet serwisowy na najważniejszą część Twojej wyciskarki - silnik. Pozostałe elementy eksploatacyjne są objęte zwyczajową gwarancją 2 letnią.

ZWROT 30 DNI

Jesteśmy pewni naszego sprzętu, dlatego dajemy ci 30 dni na zwrot. Jeśli nie będziesz zadowolony, to masz możliwość zwrotu lub wymiany na inny w okresie 30 dni od zakupu. Stosunek jakość do ceny jest najlepszy na rynku.

Dostępność części zamiennych i serwis producenta w Polsce, zwrot wyciskarki

Może zdarzyć się, iż znajdziesz inną wyciskarkę na rynku w atrakcyjnej cenie, ale później okaże się, że części zamienne są niedostępne lub wymiana ich jest kompletnie nieopłacalna. Oznacza to, iż okazyjnie kupione urządzenie będzie zwyczajnie bezużyteczne. Akira gwarantuje dostępność części zamiennych przez cały okres trwania gwarancji za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów - w tym przypadku Odeo24. W przypadku pytań skontaktuj się z nami.  

Uwaga! W przypadku zwrotu wyciskarki, która była używana, odpowiadać będziesz za zmniejszenie wartości wyciskarki (potrącenie części zwracanej kwoty, do 30% wartości ceny zakupu), wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania wyciskarki. Wyciskanie soku (i innych składników) powoduje trwałe zabrudzenie ślimaka, sita, misy i pojemników.

Uwaga! W przypadku zwrotu wyciskarki, która była używana, odpowiadać będziesz za zmniejszenie wartości wyciskarki (potrącenie części zwracanej kwoty, do 30% wartości ceny zakupu), wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania wyciskarki. Wyciskanie soku (i innych składników) powoduje trwałe zabrudzenie ślimaka, sita, misy i pojemników.

Zobacz filmy klientów z recenzją wyciskarki Akira:

Users reviews
Ask for this product:

If description is not sufficient for You, please send us a question about this product. We will reply as soon as possible.

Your e-mail:
This field is required for placing an order.
Question:
This field is required for placing an order.
fields marked with - This field is required for placing an order. - are required
Recommend this product:

If You want to tell Your friend about this product, please use the form below.

To:
This field is required for placing an order.
To add more e-mail addresses, remember to separate them by comma
Signature:
This field is required for placing an order.
Content:
This field is required for placing an order.
fields marked with - This field is required for placing an order. - are required
This page uses cookie files to provide its services in accordance to Cookies Usage Policy. You can determine conditions of storing or access to cookie files in your web browser.
Close
pixelpixelpixelpixel